m
Our Mission Statement
This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.
Follow Us
Jesteśmy do dyspozycji: 09:00 - 18:00
Główna siedziba: Iłowa
Kontakt: +48 600 130 740
Znajdziesz nas:
Top
Wodorowanie silnika – wszystko co powinieneś wiedzieć – Wodorowanie.pl
6553
page-template-default,page,page-id-6553,theme-highrise,mkd-core-1.0,woocommerce-no-js,highrise-ver-1.2,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-no-behavior,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-shadow-disable,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-area-uncovered-from-content,mkd-woocommerce-columns-4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Wodorowanie silnika – wszystko co powinieneś wiedzieć

W mediach motoryzacyjnych coraz więcej uwagi poświęca się wodorowaniu silników samochodowych. Na czym to dokładnie polega i jakie jest zadanie wodorowania? Czy to konieczny zabieg, czy może fanaberia co bogatszych właścicieli samochodów? Dziś bierzemy na warsztat maszyny czyszczące silnik metodą wodorowania, powszechnie nazywane carbon clean. Urządzenia zostały opracowane i wykonane w Anglii, ale już dziś możemy je kupić we wszystkich krajach na całym świecie. Również w Polsce rośnie popularność wodorowania silnika, a to wszystko za sprawą coraz większej liczby serwisów, które posiadają to urządzenie w swojej ofercie.