m
Our Mission Statement
This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.
Follow Us
Jesteśmy do dyspozycji: 09:00 - 18:00
Główna siedziba: Iłowa
Kontakt: +48 600 130 740
Znajdziesz nas:
Top
Wodorowanie silnika poprawia jego wydajność – Wodorowanie.pl
6519
page-template-default,page,page-id-6519,theme-highrise,mkd-core-1.0,woocommerce-no-js,highrise-ver-1.2,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-no-behavior,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-shadow-disable,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-area-uncovered-from-content,mkd-woocommerce-columns-4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Wodorowanie silnika poprawia jego wydajność

Zauważyłeś w swoim samochodzie spadek mocy silnika? Zastanawiasz się co jest tego powodem? Nie znajdujesz żadnej logicznej przyczyny? Autem jeździsz po mieście, nie przekraczasz dozwolonych prędkości i stosujesz się do zasad ekonomicznej jazdy, aby minimalizować zużycie paliwa. Mamy dobrą wiadomość. To co spotkało silnik twojego samochodu, jest procesem całkowicie naprawialnym. Nagar, który zgromadził się na wewnętrznych elementach jednostki napędowej, wpływa na spadek mocy. Jak usunąć szkodliwy nagar? Przyjrzyjmy się wodorowaniu silnika, jako jednej z najbardziej polecanych metod.