m
Our Mission Statement
This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.
Follow Us
Jesteśmy do dyspozycji: 09:00 - 18:00
Główna siedziba: Iłowa
Kontakt: +48 600 130 740
Znajdziesz nas:
Top
Dezynfekcja pojazdów – Wodorowanie.pl
6651
page-template-default,page,page-id-6651,theme-highrise,mkd-core-1.0,woocommerce-no-js,highrise-ver-1.2,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-no-behavior,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-shadow-disable,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-area-uncovered-from-content,mkd-woocommerce-columns-4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Dezynfekcja pojazdów

Skuteczna i profesjonalna dezynfekcja w samochodzie osobowym i aucie dostawczym

W samochodach regularnie korzystamy z klimatyzacji. Jeśli jest to taksówka, bus lub karetka pogotowia, mogą w niej znajdować się inne groźne wirusy lub bakterie. Jak się ich pozbyć?

Dezynfekcja jest dziś jedną z najczęściej pożądanych i poszukiwanych usług. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak śmiertelnym zagrożeniem jest dla nas koronawirus.

Jednak nie tylko przed nim należy się bronić. Równie groźne mogą być pozostałe bakterie i grzyby. Znajdują się one nie tylko na otwartych przestrzeniach, w domach, firmach i sklepach, ale również wewnątrz pojazdów.

Ochrona mikrobiologiczna z wykorzystaniem dedykowanych preparatów pozwala się ich skutecznie pozbyć. Jednym z takich jest SMKA, czyli nano srebro i nano złoto przeznaczone do zamgławiania na zimno, metodą ULV. Preparaty są bezpieczne dla ludzi, a ich skuteczność niezwykle wysoka. Z ich pomocą można dezynfekować wnętrza wszystkich samochodów, w tym karetek pogotowia, wymazobusów, a także taksówek i autobusów. Jak wygląda cała procedura? Generator ULV umieszczany jest wewnątrz pojazdu i uruchamiany. Rozpoczyna się jego praca, polegająca na generowaniu mgiełki. Znajdują się w niej nano cząsteczki srebra i złota. Posiadają one właściwości wirusobójcze i bakteriobójcze. Oznacza to że działają skuteczniej niż klasyczne środki na bazie alkoholu. Trzeba o nich bowiem wiedzieć, że nie chronią one przed wtórnym zakażeniem. Niejonowe złoto i srebro koloidalne posiada natomiast takie właściwości. Co więcej, jest ono bardzo bezpieczne dla osób w każdym wieku i stanie zdrowia, również dla dzieci i kobiet w ciąży.

Od lat System EGP wykonuję usługi dezynfekcji firm, biur, pomieszczeń, hal produkcyjnych bazując na wieloletnim doświadczeniu i najnowszej technologii.
Usługa wykonana 30.03.2017 – Dezynfekcja samochodów i busów Straż Miejska

 

Dezynfekcja i ochrona mikrobiologiczna poprzez zamgławianie Kolei Mazowieckich