Wodorowanie silnika - czyszczenie silnika wodorem - sprzedaż maszyn do wodorowania silników

Wynajem maszyn

Wynajem maszyn do Wodorowania silników generator wodoru rzeczywista produkcja gazu – 2000L/h +/- 10 %

 

Wyłączny dystrybutor w Europie – sprzedaż maszyn do wodorowania silników – ZARABIAJ z NAMI ! LEASING w 24 h – GWARANTOWANY

 

Nasze maszyny jako jedyne na rynku posiadają GPS, aplikację do zarządzania maszyną. W prosty sposób budujesz sieć franczyzową i wiesz ile zarabia maszyna

 

Maszyna usuwa osad(nagaru) z każdego rodzaju silnika – diesel , benzyna, LPG. Oferujemy Państwu usuwanie nagaru nowoczesną metodą i najbardziej skuteczną maszyną służącą do wodorowania silników od 600cm3 ( MOTOR ) aż do 15000cm3 ( TIR ). Usuwanie nagaru odbywa się bez konieczności demontażu jakiegokolwiek z czyszczonych elementów.

 

 

Nasza Firma jest w pełni mobilna! To my przyjedziemy do ciebie i jesteśmy dostępni 24/7!!! Obsługujemy obszar w całej Polsce!

 

Jeden zabieg obejmuje czyszczenie: -ścianek komory spalania -tłoków -kolektora wydechowego / dolotowego -klapy wirowej w silniku DIESLA -tulejach silnika -pierścieniach tłokowych -katalizatora -zaworu EGR -przepustnicy -filtrów cząstek stałych DPF i FAP -przewodów doprowadzających olej do łożyska turbiny -wtrysków -zaworów i gniazd Efekty po zabiegu: -cichsza praca silnika -równa praca silnika -wzrost mocy -płynne wchodzenie na obroty -lepsza praca w dolnych i górnych zakresach obrotów -redukcja zanieczyszczenia spalin do 80%. -mniejsze spalanie do 15% Zabieg jest ekologiczny. Po czyszczeniu nie wymieniamy oleju ani paliwa, my nie używamy żadnej chemii. Wodór z racji tego, że jest paliwem energetycznym i bardzo czystym nie zostawia po sobie żadnych osadów, dlatego najlepiej nadaje się do podniesienia temperatury w silniku. Wytworzymy tak zwaną pyrolizę czyli zamienimy nagar w gaz i wydalimy go rurą wydechową.

 

 

Zalecane jest wodorowanie co 50tys km od nowości, szczególnie pojazdy które mają przewagę cyklów miejskich. Oszczędności na częściach, których nie trzeba będzie wymieniać choćby zaworu EGR lub filtra FAP powodują że koszt jaki poniesiemy na wodorowaniu jest niewspółmierny do tego jaki może nas spotkać przy wymianie wyżej wymienionych części w warsztatach. Polecamy raz do roku, bez uszczerbku dla silnika, a jedynie dające same korzyści. Utrzymacie układ spalania w czystości do jest dobre dla środowiska i waszej kieszeni. Zapraszamy do współpracy stacje diagnostyczne, warsztaty i serwisy samochodowe, studia detailingu.