m
Our Mission Statement
This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.
Follow Us
Jesteśmy do dyspozycji: 09:00 - 18:00
Główna siedziba: Iłowa
Kontakt: +48 600 130 740
Znajdziesz nas:
Top
Wodorowanie silników Ośno Lubuskie – Wodorowanie.pl
6595
page-template-default,page,page-id-6595,theme-highrise,mkd-core-1.0,woocommerce-no-js,highrise-ver-1.2,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-no-behavior,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-shadow-disable,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-area-uncovered-from-content,mkd-woocommerce-columns-4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Wodorowanie silników Ośno Lubuskie

Global Car- wodorowanie silników
🌎 ul. Radachowska 18, 69-220 Ośno Lubuskie
📞 726 112 356
💻 Global Car- wodorowanie silników

 

Jak nagar zabija silnik, a wodorowanie może go uratować

Ecodriving, a właściwie jego opaczne stosowanie, okazuje się śmiertelne dla silników spalinowych. Jazda miejska na niskich obrotach może się skończyć tylko w jeden sposób. W cylindrach i na tłokach zaczyna się odkładać nagar. Na początku, kiedy jest go bardzo niewiele, nie zauważymy żadnych różnic w sposobie prowadzenia samochodu. Otrzeźwienie przychodzi po nieco dłuższym czasie takiego stylu jazdy. Na wewnętrznych częściach silnika odkłada się nagar. Ma on postać czarnego, zwęglonego nalotu. Jego obecność zmniejsza pojemność cylindra i negatywnie wpływa na smarowanie. Usunięcie nagaru jest możliwe wyłącznie wtedy, kiedy zastosujemy właściwe techniki czyszczenia silnika. Do takich zaliczamy wodorowanie.