m
Our Mission Statement
This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.
Follow Us
Jesteśmy do dyspozycji: 09:00 - 18:00
Główna siedziba: Iłowa
Kontakt: +48 600 130 740
Znajdziesz nas:
Top
Wtryskiwacz paliwa – Wodorowanie.pl
6423
page-template-default,page,page-id-6423,page-child,parent-pageid-6418,theme-highrise,mkd-core-1.0,woocommerce-no-js,highrise-ver-1.2,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-no-behavior,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-shadow-disable,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-area-uncovered-from-content,mkd-woocommerce-columns-4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Wtryskiwacz paliwa

Wtryskiwacz paliwa

Oczyszczenie silnika z nagaru może się odbywać przy pomocy dekarbonizacji, z udziałem tlenu wodoru dodawanego do paliwa, poprzez użycie maszyny Wodorowanie.pl Jest to skuteczna i bezpieczna metoda czyszczenia wtryskiwaczy paliwa, bez konieczności ich demontowania lub wymiany na nowe.

Jak czyścić wtryskiwacz paliwa poprzez Wodorowanie.pl?

Na prawidłowe przeprowadzenie operacji należy zarezerwować sobie około 1 godzinę. Efektem naszej pracy będą czyste wtryskiwacze. Uzyskamy taki sam rezultat ich pracy, jak przy wymianie na nowe. Różnica polega na znacznie niższej cenie, którą zapłacimy za taki sam efekt. Wtryskiwacze odpowiadają za dostarczanie paliwa do komory spalania – cylindra. Wtryskiwacze paliwa są zwykle częściami bezawaryjnymi, ale może w nic występować pogorszenie jakości pracy. Powodem są gromadzące się na nich osady, z upływem czasu prowadzące do przytykania się dyszy wtryskiwacza. Utrzymująca się przez długi czas taka sytuacja, prowadzi do powstawania osadów węglowych wewnątrz wtryskiwacza. Zakłóca i zmniejsza on strumień paliwa, efektem czego jest pogorszenie pracy silnika, spadek mocy i możliwe przerywanie jego pracy.

Dekarbonizacja skuteczna w czyszczeniu wtryskiwaczy

Zatkane wtryskiwacze mogą być czyszczone na wiele sposobów. Można również dokonać ich wymiany na nowe, co jest jednak najdroższym możliwym rozwiązaniem. Im w większą liczbę wtryskiwaczy wyposażony jest silnik, tym koszta takiej wymiany są wyższe. Jednym ze sposobów jest ręczne czyszczenie wtryskiwaczy – wymaga to jednakże dużej precyzji, umiejętności i jest zadaniem niezwykle czasochłonnym. Powodzenie tej metody zależy również od budowy wtryskiwacza. Nie każdy model jest podatny na tego typu serwis. Nieumiejętnie wykonane czyszczenie ręczne, może doprowadzić do uszkodzenia wtryskiwacza i konieczności zastąpienia go nowym.

Dekarbonizacja, czyli czyszczenie wtryskiwaczy paliwa wodorem, daje najlepsze rezultaty i jest najbezpieczniejszą metodą, nie powodującą uszkodzeń mechanicznych oraz nie wpływającą na zmianę geometrii wtryskiwacza.

Aby uniknąć zatykania się wtryskiwaczy paliwa, należy tankować wysokiej jakości paliwa, kupowanych na godnych zaufania stacjach benzynowych. Pamiętać również należy o okresowej wymianie filtrów wstępnych, wyłapujących możliwe zanieczyszczenia w paliwie.