m
Our Mission Statement
This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.
Follow Us
Jesteśmy do dyspozycji: 09:00 - 18:00
Główna siedziba: Iłowa
Kontakt: +48 600 130 740
Znajdziesz nas:
Top
Jak podnieść moc silnika ? – Wodorowanie.pl
6528
page-template-default,page,page-id-6528,theme-highrise,mkd-core-1.0,woocommerce-no-js,highrise-ver-1.2,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-no-behavior,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-shadow-disable,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-area-uncovered-from-content,mkd-woocommerce-columns-4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Jak podnieść moc silnika ?

Wodorowanie silników to prawdziwy hit, który przywędrował do Polski z Wielkiej Brytanii. Właśnie tam wynaleziona została technologia carbon clean, polegająca na wodorowaniu silników, a tym samym usuwaniu z nich osadów nagar. Czym jest nagar? Na to pytanie należy sobie odpowiedzieć? Jest to efekt uboczny spalania paliwa w niskich temperaturach. Nagar odkłada się na wszystkich powierzchniach wewnętrznych elementów silnika. Ma postać czarnych osadów węglowych, jest bardzo twardy i trudny do usunięcia. Zwalczanie nagaru może następować wyłącznie w efekcie oddziaływania wysokimi temperaturami. Takie powstają podczas wodorowania silnika. Wodór jest łatwo palny. Do silnika jest wpuszczany w bezpiecznych ilościach i specjalnie wymierzonych proporcjach. Podczas jego spalania, następuje wypalanie i sublimacja zanieczyszczeń z silnika.