m
Our Mission Statement
This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.
Follow Us
Jesteśmy do dyspozycji: 09:00 - 18:00
Główna siedziba: Iłowa
Kontakt: +48 600 130 740
Znajdziesz nas:
Top
Dowiedz się u kogo zamówić wodorowanie silników – Wodorowanie.pl
6534
page-template-default,page,page-id-6534,theme-highrise,mkd-core-1.0,woocommerce-no-js,highrise-ver-1.2,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-no-behavior,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-shadow-disable,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-area-uncovered-from-content,mkd-woocommerce-columns-4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Dowiedz się u kogo zamówić wodorowanie silników

Carbon Clean to anglojęzyczna nazwa wodorowania silników. Na czym cały proces polega? W rzeczywistości jest on niezwykle prosty, ale wymaga dysponowania zaawansowanym sprzętem warsztatowym. Przed dolot silnika wpuszczana jest mieszanka wodoru z powietrzem. Trafia ona do komór spalania i pozostałych części silnika. Wodór spala się w wysokich temperatura i jego dodatek w mieszance paliwowo-powietrznej, pozwala podnieć temperaturę pracy silnika. To z kolei jest warunek niezbędny do tego, aby skutecznie móc zwalczać nagar. Czy samochody poddawane wodorowaniu silników są zagrożone szybszym zużyciem? Zdecydowanie nie. Do tej pory przeprowadzone setki niezależnych testów, które dowodzą bezpieczeństwa wodorowania, jako skutecznej metody na usunięcie nagaru z silnika i jego elementów. Wodorowanie to metoda, która istnieje na rynku od kilku lat i zdążyła potwierdzić swoją maksymalną skuteczność działania.

Zobacz listę naszych Punktów, które wykonują wodorowanie silników w Polsce – >>>Nasi partnerzy<<<

U kogo wykonać wodorowanie silnika?

W celu prawidłowego wykonania usługi, jaką jest wodorowanie, należy zgłosić się do serwisu samochodowego. Powinien on być wyposażony w niezbędny sprzęt służący do tego celu, czyli generator wodoru z komputerem sterującym oraz dyszą. Wodór dostarczany jest do silnika poprzez dolot. Ulega tam wymieszaniu z powietrzem, stanowiąc bezpieczną dla silnika mieszankę paliwowo-powietrzną. Ile czasu należy przeznaczyć na wodorowanie silnika? Jednorazowo wykonany zabieg trwa około 60 minut. Zaleca się również, aby regularnie poddawać silnik wodorowaniu, w odstępach co ok 10 do 15 tysięcy kilometrów. Pozwala to stopniowo i bezpiecznie usuwać coraz większe złogi nagaru, nie wpływając tym samym na kondycję silnika i jego trwałość. Efektem tego procesu jest większa elastyczność, wyższa moc i poprawa kultury pracy silnika.