m
Our Mission Statement
This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.
Follow Us
Jesteśmy do dyspozycji: 09:00 - 18:00
Główna siedziba: Iłowa
Kontakt: +48 600 130 740
Znajdziesz nas:
Top
Czy wodorowanie przedłuża żywotność silnika ? – Wodorowanie.pl
6551
page-template-default,page,page-id-6551,theme-highrise,mkd-core-1.0,woocommerce-no-js,highrise-ver-1.2,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-no-behavior,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-shadow-disable,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,mkd-search-dropdown,mkd-side-area-uncovered-from-content,mkd-woocommerce-columns-4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Czy wodorowanie przedłuża żywotność silnika ?

Właśnie o to najczęściej pytają klienci, którzy umawiają się na usługę wodorowania. Wydając na nią około 200 złotych, chcą się dowiedzieć jakie korzyści uzyska z tego silnik. Efekty naprawdę mogą być zachwycające i są naukowo potwierdzone. Wodór obecny w mieszance paliwowo-powietrznej podnosi temperaturę spalania. Jest to najskuteczniejsza metoda na usuwanie nagaru zgromadzonego na tłokach, cylindrach i pierścieniach. Co dzieje się z nagarem, a właściwie jego pozostałościami, które uległy spaleniu? Zamieniają się w parę wodną i wraz ze spalinami zostają usunięte z silnika. Cały proces odbywa się automatycznie, nie wymaga demontażu żadnych części i podzespołów z samochodu. Warto wiedzieć, że umawiając się na ozonowanie silnika, należy zarezerwować około 1 godzinę wolnego czasu. Właśnie tyle zajmuje przeprowadzenie pełnego cyklu wodorowania. W jego tracie, co około 15 minut samochód zostaje przegazowny, celem podwyższenia prędkości obrotowej silnika i zwiększenia temperatury spalania.